KGHM Polska Miedź S.A. sponsorem strategicznym #VolleyWrocław

KGHM Polska Miedź S.A. kontynuuje współpracę z wrocławskim klubem w sezonie 2020/2021. To efekt udanych działań w sezonie poprzednim, w którym to po raz pierwszy KGHM został sponsorem siatkówki we Wrocławiu.Wczoraj #VolleyWrocław rozgrywał swój pierwszy mecz w TAURON Lidze. W nim siatkarki z Dolnego Śląska stoczyły walkę jak równy z równym z Developres SkyRes Rzeszów. W poniedziałkowe przedpołudnie na Stadionie Olimpijskim odbyła się konferencja prasowa. Były dwa ważne powody do spotkania. Po pierwsze prezentacja drużyny ze sztabem trenerskim na czele. Po drugie podpisanie umowy ze spółką KGHM Polska Miedź S.A.


„To radość, że w moim mieście - Wrocławiu dzieje się historia. Wejście do #VolleyWrocław wielkiej polskiej firmy, która obecna jest na trzech kontynentach, to naprawdę wielka historia. Chciałem podziękować Kombinatowi Górniczo-Hutniczemu Miedź, reprezentowanej przez Panią Dyrektor Lidię Marcinkowską-Bartkowiak za osobiste serce do siatkówki. To też jest kwestia biznesowa, bo partnerzy z Lubina stwierdzili, że warto w ten klub inwestować. Nie byłoby tego bez zaangażowania Prezesa Jacka Grabowskiego, trenera oraz całej drużyny. Mocno trzymam kciuki za drużynę z mojego Wrocławia. Wierze, że będzie to kolejny etap do zbudowania silnej siatkówki. W mieście w przyszłym roku będą ważne siatkarskie wydarzenia. Wierzę, że będziecie walczyć o wysokie cele.”- Ryszard Czarnecki – wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Europoseł


„Cieszę, że możemy być uczestnikami takiego wydarzenia. Chciałem podziękować KGHM, a podziękowania składam na ręce Pani Dyrektor. Zrobimy wszystko, aby logo KGHM było godne reprezentowane na naszych koszulkach – pokazał to wczorajszy mecz. Nie oddamy pola łatwo. Cele na ten sezon są takie, aby każdy mecz był jak wczoraj. Będziemy dawać ponad 100% swojego zaangażowania i woli walki. Wierze, że będziemy cieszyć się z dobrej lokaty na koniec sezonu. Zrobimy wszystko, aby inwestycja się opłaciła.” Jacek Grabowski – Prezes Zarządu Volleyball Wrocław S.A


„Umowa jest bliska mojemu sercu, ponieważ jest to sport kobiet. Zaangażowanie europosła Ryszarda Czarneckiego przyniosło efekty. Udało się przejąć umowę od spółki córki – Centrozłomu Wrocław i kontynuujemy ją już jako KGHM Polska Miedź. Nasza firma potrzebuje dobrego wizerunku we Wrocławiu i liczymy, że tak się stanie. Co ważne udało się podpisać umowę na sezon, a nie rok. Co jest dla działaczy w sporcie bardzo ważne. Rzecz szczególnie dla mnie istotna to to, że klub stawia na młodych i zdolnych. Fundacja skupia się miedzy innymi na rozwoju młodzieży, a my podpisując umowę nie skupiamy się tylko na aspekcie sponsoringu, ale także dzięki nam rozwija się kolejne pokolenie sportowców.”- Lidia Marcinkowska-Bartkowiak – Dyrektor Naczelny ds. Komunikacji KGHM Polska Miedź S.A.


Źródło: Volley Wrocław

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023