KFC i Media Expert znów zagrają w Ekstraklasa Games

KFC i Media Expert trzeci rok z rzędu będą oficjalnymi partnerami rozgrywek Ekstraklasa Games. To największy turniej esportowy w grze EA Sports FIFA w Polsce. Najbliższa edycja rozpocznie się w grudniu i będzie transmitowana na antenach TVP Sport.- To dla naszego projektu ogromna nobilitacja, że dwie silne marki, które wystartowały z nami w pierwszym pionierskim turnieju Ekstraklasa Games, nadal będą kontynuowały współpracę przy kolejnych edycjach. Potwierdza to wysoką rangę naszego turnieju, w którym dodatkowe formy promocji tworzą unikatowe możliwości kontaktu z fanami esportu, społecznością graczy FIFA21 i kibicami piłki nożnej, co bezpośrednio pozwala nabudowanie ciekawych i efektywnych interakcji. W najbliższej edycji turnieju będziemy mieli szansę znacząco zwiększyć zasięgi i dotrzeć do jeszcze szerszego grona fanów, na co pozwala współpraca z TVP Sport, która na swoich antenach będzie transmitować rozgrywki Ekstraklasa Games. Sam turniej zyska też nową formułę, czekają nas więc jeszcze większe emocje i wiele niespodzianek - mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.


- Z satysfakcją obserwujemy, jak rozwija się ten projekt organizacyjnie i jak duży entuzjazm wzbudza co roku wśród sympatyków esportu. Od lat konsekwentnie angażujemy się we wspieranie społeczności fanów serii FIFA i nasz udział w tym przedsięwzięciu jest tego najlepszym dowodem. Wierzę, że doświadczenia wynikające z dotychczasowej współpracy z Ekstraklasą S.A. i wszystkimi Partnerami, przełożą się na sukces kolejnej edycji Ekstraklasa Games, a fanom wirtualnej rozrywki zapewnią potężną dawkę rywalizacji i sportowych emocji - mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.


Media Expert i KFC to lojalni Partnerzy Ekstraklasa Games, którzy są szeroko obecni w komunikacji Ekstraklasa Games, tak na etapie turniejów online dla graczów-amatorów jak i podczas transmisji z decydujących etapów rywalizacji. W ramach nadchodzącego sezonu Ekstraklasa Games sponsorzy będą aktywowani podczas aż 36 turniejów online i rekordowych aż 39 transmisji z meczów FIFA, z czego aż 20 będzie transmisjami pokazywanymi w TV na TVP Sport, na kanale nowego strategicznego partnera medialnego Ekstraklasa Games.


- Partnerstwo przy rozgrywkach Ekstraklasa Games to dla KFC nie tylko ważny element strategii komunikacyjnej, ale przede wszystkim wyraźne podkreślenie obecności marki w sferze polskiego gamingu. Ogromnie cieszę się, że nasza współpraca przy największym turnieju esportowym w grze FIFA w Polsce będzie kontynuowana i jestem przekonany, że same rozgrywki przyniosą w tym roku jeszcze więcej emocji i sportowej rywalizacji – powiedział Szymon Dychaj, Buzz & Appreciation Manager AmRest.


Źródło: Ekstraklasa S.A.

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023