Joanna Jędrzejczyk została ambasadorem marki PUMA

Do zespołu PUMA dołącza nowa ambasadorka! Marka, mając w swoim DNA wspieranie najlepszych sportowców, ogłasza współpracę z Joanną Jędrzejczyk – polską zawodniczką UFC.Lista osiągnięć Joanny jest bardzo długa, choć do najważniejszych z pewnością możemy zaliczyć trzykrotne mistrzostwo świata w boksie tajskim. Jako pierwsza Polka dołączyła do organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship, jednocześnie zdobywając tytuł mistrzyni świata w wadze słomkowej. Joanna oprócz wielu sukcesów na arenie sportowej, ma na swoim koncie także działalności charytatywne, w szczególności wspierając Fundację Cancer Fighters, której jest ambasadorką. Angażując się w liczne inicjatywy, zaraża swoim entuzjazmem i charyzmą, będąc prawdziwą inspiracją dla swoich fanów i podopiecznych.


„Wartości wyznawane przez markę, jej sportowe DNA i przede wszystkim hasło „Forever Faster” idą w parze z moimi przekonaniami. Zarówno podczas treningu, jak i na co dzień cenię wygodę i jakość, dlatego wiem, że produkty PUMA są świetnie dopasowane do mojego stylu życia. W nowej kolekcji znalazłam już kilku faworytów, z którymi na pewno nie będę się rozstawać! – powiedziała Joanna Jędrzejczyk. „Rozpoczęcie współpracy z PUMA to dla mnie nowy rozdział i zapowiedź wielu ekscytujących wyzwań. Mając u boku markę, która ceni prawdziwe partnerstwo wiem, że czeka mnie wspaniała przygoda, której efektami będziemy mogli się z Wami podzielić już niebawem.”Współpraca została ogłoszona za pośrednictwem spotu, w którym przyjaciele Joanny odnoszą się do jej „kociej osobowości”. W swoich wypowiedziach nawiązują do hasła „Jesteś kotem”, przytaczając jej pozytywne cechy oraz osiągniecia. Pojawiają się tu m.in.: dziennikarz sportowy Mateusz Borek, kierowca rajdowy Kuba Przygoński, prezenterka telewizyjna i ambasadorka marki PUMA Karolina Gilon, dziennikarka Odeta Moro, tenisistka Urszula Radwańska oraz żużlowiec Maciej Janowski. Kampania z udziałem jej bliskich, oddaje pozytywną energię Jędrzejczyk, której osobowość i wartości odzwierciedlają ducha marki.


Źródło: Informacja prasowa

155 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023