Jedzie, Jedzie Podbeskidzie. Nowa umowa z Carolina Toyota

Carolina Toyota Bielsko jest Sponsorem Technicznym klubu od listopada 2019. W tym czasie m.in. firma wspierała inicjatywę klubu w ramach akcji Podbeskidzie Ratownikom podczas pierwszej fali pandemii, a także organizowała konkursy i promocje dla kibiców. Obecnie firma zdecydowała się na kontynuowanie rozszerzenie współpracy. Klub w ramach umowy otrzyma nowe samochody.


źródło: TS Podbeskidzie

Pięć hybrydowych samochodów marki Toyota Corolla oraz dostawcza Toyota Proace stanowić będzie flotę pojazdów TS Podbeskidzie, używanych przez administrację klubu oraz kierownika drużyny.


- Samochody z pewnością będą dobrze wykorzystane i bardzo się przydadzą w codziennym funkcjonowaniu klubu. Markę Toyota poznaliśmy już bardzo dobrze w ostatnim roku, w którym korzystaliśmy z dwóch pojazdów – po awansie do Ekstraklasy, zgodnie z umową, zakres współpracy został powiększony – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia.


- Zwiększamy liczbę pojazdów, ale tym samym ograniczamy zużycie CO2, bo wszystkie przekazane samochody osobowe mają napęd hybrydowy – powiedział Maciej Olesiński, współwłaściciel salonu Carolina Toyota Bielsko – Mam nadzieję, że nasze samochody pomogą Podbeskidziu w rozwoju, który przełoży się na jak najlepsze wyniki drużyny, której oczywiście kibicujemy!
Źródło: TS Podbeskidzie

10 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023