Invest Komfort gra z Treflem Sopot

Trefl Sopot poinformował, że nowym Partnerem klubu został Invest Komfort. Na rynku trójmiejskim firma z powodzeniem prowadzi działalność deweloperską, a dodatkowo aktywnie angażuje się w akcje CSR.– W sezonie „25-lecia sopockich emocji” cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z Invest Komfort – firmą, która podobnie jak my, działa od roku 1995. Z niezwykłym podziwem patrzymy na działania naszego „rówieśnika”. Imponuje nam nie tylko pewna pozycja na rynku deweloperskim, ale – a może przede wszystkim – działalność społeczna. Ich przykład pokazuje, w jak wspaniały sposób można połączyć sprawy biznesu oraz pomoc dla drugiego człowieka. Świetnie współpracować z takim Partnerem – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.


Invest Komfort będzie zaangażowany w większość akcji edukacyjno-społecznych organizowanych przez klub. Firma wesprze także młodzieżowe drużyny Trefla Sopot.


Źródło: Trefl Sopot

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023