Inter Miami zmienił swoje Logo

Klub występujący w Major League Soccer (MLS) Inter Miami CF oficjalnie zmienił swoje Logo w ramach promocji trzymania "społecznego dystansu", niezbędnego w walce z COVID-19 #koronawirus.

W trakcie trwającej pandemii koronawirusa Klub należący do Davida Beckhama zmienił swoje Logo i odsunął od siebie symbole białych czapli, które zwykle są ze sobą związane i reprezentują jedność Klubowej społeczności. Całość akcji ma na celu zachęcić do trzymania zalecanego przez WHO dystansu. Klub do promocji akcji wykorzysta swoje zasięgi generowane głównie w mediach społecznościowych.

"COVID-19" zatrzymał świat, lecz obecnie musimy być zjednoczeni oraz bezwzględnie słuchać rad i wskazówek władz i jednomyślnie utrzymać społeczny dystans, który pomorze w walce z rozprzestrzenianiem się choroby" - powiedział Chris Allan Inter Miami CF VP of Community Engagement


Logo Inter Miami CF przed zmianą30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023