Inter Miami zmienił swoje Logo

Klub występujący w Major League Soccer (MLS) Inter Miami CF oficjalnie zmienił swoje Logo w ramach promocji trzymania "społecznego dystansu", niezbędnego w walce z COVID-19 #koronawirus.

W trakcie trwającej pandemii koronawirusa Klub należący do Davida Beckhama zmienił swoje Logo i odsunął od siebie symbole białych czapli, które zwykle są ze sobą związane i reprezentują jedność Klubowej społeczności. Całość akcji ma na celu zachęcić do trzymania zalecanego przez WHO dystansu. Klub do promocji akcji wykorzysta swoje zasięgi generowane głównie w mediach społecznościowych.

"COVID-19" zatrzymał świat, lecz obecnie musimy być zjednoczeni oraz bezwzględnie słuchać rad i wskazówek władz i jednomyślnie utrzymać społeczny dystans, który pomorze w walce z rozprzestrzenianiem się choroby" - powiedział Chris Allan Inter Miami CF VP of Community Engagement


Logo Inter Miami CF przed zmianą28 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023