Informacje z Klubu Garbarnia KrakówPartnerem obchodów 100-lecia RKS Garbarnia została krakowska agencja komunikacji marketingowej Abanana Advertising.


„Bardzo się cieszę, że grono Partnerów Garbarni Kraków zasila agencja komunikacji marketingowej Abanana. Pozyskanie tak kompetentnej firmy, posiadającej duże doświadczenie na rynku to dla Klubu w tym wyjątkowym roku olbrzymie wsparcie. Liczymy, że wspólna konsultacja pomysłów i koordynacja Jubileuszu 100-lecia przyniesie wiele pozytywnych efektów, które zostaną dostrzeżone zarówno przez kibiców Garbarni, jak i mieszkańców Krakowa” – powiedział Prezes Klubu Grzegorz Bartosz.


Portal LoveKraków.pl został Patronem Medialnym Klubu.


W ramach wzajemnej współpracy na stronie LoveKraków.pl będzie można znaleźć szereg artykułów związanych z Garbarnią, jej występami na drugoligowych boiskach oraz działalnością całego Klubu. Dodatkowo będzie od teraz będzie można być na bieżąco z wydarzeniami oraz inicjatywami organizowanymi przez jednokrotnego mistrza Polski w roku jubileuszowym. Planowane są także wzajemne akcje promocyjno-marketingowe oraz konkursy.


Dziennik Polski patronem medialnym Jubileuszu 100-lecia Garbarni.


Na mocy współpracy czytelnicy Dziennika Polskiego będą na bieżąco z wydarzeniami oraz inicjatywami organizowanymi przez Klub w roku jubileuszowym, a informacje dotyczące Garbarni Kraków będą częściej pojawiać się zarówno w piśmie codziennym, jak i w wydaniu internetowym.


Źródło: Garbarnia Kraków

44 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023