Informacje z Klubu Chojniczanka Chojnice


Firma Tompak nowym sponsorem Chojniczanki


Drugoligowiec podpisał swoją pierwszą umowę sponsorską w 2021 roku. Srebrnym Sponsorem Klubu z Chojnic została firma Tompak zajmująca się dystrybucją szerokiej gamy produktów tj. ręczniki papierowe, papiery toaletowe, folie maszynowe, folie stretch, tektury faliste, reklamówki, folie aluminiowe, wszystkie rodzaje worków na śmieci, każdego rodzaju rękawiczki, torby papierowe, kartony do pizzy, rolki do kas.


Pestka Trans partnerem Klubu z Chojnic


Firma Pestka Trans zajmująca się transportem międzynarodowym oraz krajowym została Partnerem Chojniczanki Chojnice.


- Pan Patryk, właściciel firmy jest stałym bywalcem przy Mickiewicza 12. W bardzo niedługim czasie od wystartowania z własną działalnością postanowił wspierać Żółto-biało-czerwonych nie tylko z trybun, ale również finansowo. O naszej współpracy mówi krótko: „swoich trzeba wspierać.


Firma Temis zwiększa swoje zaangażowanie w Chojniczance Chojnice


Z początkiem roku Klub Chojniczanka Chojnice przedłużył umowę ze swoim Platynowym Partnerem – Firmą Temis, która na mocy nowego kontraktu postanowiła również zwiększyć swoje wsparcie dla Klubu. Logotyp Partnera w dalszym ciągu będzie znajdował się na koszulce meczowej pierwszego zespołu.


Źródło: Chojniczanka Chojnice

99 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023