Howden Donoria Champion Partnerem drużyny PGE VIVE Kielce

Zespół PGE VIVE Kielce ma nowego Partnera! Do programu #JoinBertus z dniem 29 lutego 2020 r. dołączyła firma brokerska Howden Donoria. Kontrakt obowiązywał będzie dwa lata.

Działająca od 2002 roku na polskim rynku brokerskim firma Howden Donoria dołączyła do dynamicznie rozwijającego się programu JoinBertus, stając się oficjalnym Champion Partnerem Drużyny PGE VIVE Kielce. Oznacza to silne powiązanie z zespołem oraz duży wymiar wsparcia finansowego dla Mistrzów Polski. Howden Donoria jest firmą zaangażowaną w działalność społeczną, a uczestnictwo w programie JoinBertus traktuje jako wyraz uznania dla konsekwentnego budowania mocnej pozycji sportowej marki PGE VIVE Kielce w Europie.


Z PGE VIVE Kielce mamy wiele wspólnego. Chcemy współpracować z najlepszymi, a ta drużyna taka po prostu jest. Podobnie jak my konsekwentnie budowała swoją pozycję w Polsce i za granicą. Z sezonu na sezon, korzystając z najlepszych talentów. PGE VIVE Kielce jest pionierem w Polsce w budowaniu profesjonalnego zespołu, będącego w stanie walczyć o najwyższe europejskie trofea. W budowaniu marki mamy podobną strategię. Decyzja o wparciu zespołu była więc dla nas naturalna – mówi Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria, brokera ubezpieczeniowego.


Umowa partnerska podpisana została podczas oficjalnej konferencji prasowej w dniu 29 lutego 2020 r. i obowiązywać będzie przez dwa lata. Logotyp firmy Howden Donoria trafił na spodenki Mistrzów Polski oraz eksponowany będzie w materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową PGE VIVE Kielce.


Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Howden Donoria wyraziła zainteresowanie projektem JoinBertus i dołącza do naszej społeczności. To dla mnie ważne, by byli z nami Partnerzy, którzy przez lata ciężko pracowali na swoją pozycję na rynku, którzy wiedzą, ile trzeba poświęcić i z jakim zaangażowaniem oddać się projektowi, by wnieść go na najwyższy poziom. Jednocześnie chciałbym wyrazić uznanie dla prowadzonej przez firmę Howden Donoria strategii działań społecznych i cieszę się, że Drużyna PGE VIVE Kielce stała się jej częścią. Serdecznie witam nowego Champion Partnera w Rodzinie VIVE i mam nadzieję, że pozostanie w niej jak najdłużej – mówi Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A.

12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023