Hotel Lenart sponsorem turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Krakowie

Hotel Lenart z Wieliczki został sponsorem inauguracyjnego turnieju rozgrywek Pre Zero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, który rusza w przyszłym tygodniu w Krakowie. W letnim cyklu PreZero Grand Prix PLS zagrają zespoły z trzech lig prowadzonych przez Polską Ligę Siatkówki S.A. – PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi. Zawodnicy i zawodniczki rywalizować będą na piaszczystych boiskach w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Pierwszy z turniejów, którego Sponsorem został Hotel Lenart z Wieliczki, odbędzie się w dniach 24-26 lipca w kompleksie sportowym KS Wanda Kraków (ul. Bulwarowa 39).Rozgrywki PreZero Grand Prix PLS mają wynagrodzić najlepszym kibicom na świecie – czyli polskim kibicom siatkarskim – przedwczesne zakończenie ostatniego sezonu spowodowane wybuchem pandemii koronawirusa. Wszystkie mecze będą transmitowane w telewizji Polsat Sport.


Turniej w Krakowie, którego organizację wesprze Hotel Lenart, będzie pierwszą eliminacją PreZero Grand Prix. Tydzień później siatkarki i siatkarze rywalizować będą w Warszawie (31 lipca-2 sierpnia, Monta Beach Volley Club). Z kolei wielki finał odbędzie się w Gdańsku (7-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk).


– Bardzo się cieszę ze współpracy z Hotelem Lenart. W Krakowie rozpoczniemy pierwsze w historii rozgrywki Polskiej Ligi Siatkówki na piasku. Współpraca z bardzo renomowanym hotelem ułatwi nam wzorową organizację turnieju. Dziękuję bardzo za zaufanie i mam nadzieję – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.


– Cieszymy się, że dołączamy do wielkiej siatkarskiej rodziny i możemy być częścią dynamicznego projektu, który wystartuje w Małopolsce – mówi Elżbieta Lenart, Wiceprezes Zarządu Hotelu Lenart. – Mamy nadzieję, że kibice, siatkarze i goście, którzy zjadą do Krakowa będą chcieli do nas przyjeżdżać jak najczęściej – dodaje.


Hotel Lenart, spełniający wymogi czterogwiazdkowego obiektu, to kwintesencja nowoczesności, luksusu i stylu. Lokalizacja w zabytkowej Wieliczce czyni z niego idealne miejsce zarówno dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas i odwiedzić najważniejsze atrakcje Krakowa i całego regionu, jak i dla tych, którzy pragną odpocząć i zrelaksować się w świetnie wyposażonym Centrum Wellness & Spa.

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023