Hertha Berlin przedłuża umowę sponsorską z Hyundaiem

Niemiecki klub występujący w Bundeslidze - Hertha Berlin przedłużył umowę sponsorską z producentem samochodów Hyundai. Kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/2022 i w jego ramach Logo firmy pojawi się na koszulkach meczowych drużyny z Berlina.

Hyundai związany jest z berlińczykami od sezonu 2018/2019 i według wyliczeń ten pierwszy kontrakt wart był około 2 milionów Euro. Wartość nowej umowy nie została ujawniona. W ramach współpracy marka będzie dostarczać swoje samochody hybrydowe i elektryczne dla sztabu trenerskiego zawodnikom oraz pracownikom Klubu.


„Cieszymy się, że już trzeci sezon z rzędu będziemy mieli tak silnego partnera, jakim jest Hyundai. Cenimy sobie zaangażowanie naszego sponsora zwłaszcza w czasach pandemii. Hyundai idealnie pasuje do klubu. To innowacyjna firma motoryzacyjna, która promuje alternatywne i przyjazne dla środowiska pojazdy. Nie możemy się doczekać kolejnego roku współpracy z naszym partnerem samochodowym. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie zaoferować większą liczby kampanii skierowanych do naszych fanów”- powiedział Ingo Schiller, dyrektor zarządzający Hertha BSC


Oba podmioty wspólnie zorganizowały takie akcje jak: #FutureGoals czy „The Extra Mile”, które uzyskały ponad 54 miliony wyświetleń w mediach społecznościowych.

4 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023