Herbalife Sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Aktualizacja: 5 mar 2020

Polska Liga Siatkówki i firma Herbalife Nutrition Polska Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy. Herbalife zostało Sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki.

To kolejny nowy Partner, z którym Polska Liga Siatkówki rozpoczyna współpracę w tym sezonie. Pierwsze efekty współpracy będą już widoczne w trakcie najbliższych turniejów finałowych Pucharu Polski kobiet i mężczyzn. – Przede wszystkim witamy w naszej rodzinie nowego Partnera – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Bardzo się cieszę, że naszym sponsorem została tak dynamicznie rozwijająca się firma i rozpoznawalna marka na całym świecie. Liczę, że nasza współpraca przyniesie obu stronom dużo korzyści – dodaje. – Firma Herbalife Nutrition od początku swojego istnienia, czyli od 1980 roku, koncentruje się na promowaniu zdrowego stylu życia – mówi Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Polska Sp. z o.o. – Dotyczy to odpowiedniego, zbilansowanego sposobu odżywania w połączeniu z aktywnością fizyczną. Poprzez współpracę z Polską Ligą Siatkówki chcemy po raz kolejny podkreślić rolę odżywiania w zdrowym, aktywnym podejściu do życia i utrzymaniu formy. Siatkówka to jeden z ulubionych sportów polskich kibiców – mamy nadzieję, że popularyzowanie tej dyscypliny sprawi, że sport, obok zdrowej diety, stanie się udziałem jeszcze większej części polskiego społeczeństwa – dodaje.

34 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023