Heineken przejmuje Ligę Europy

Heineken ogłosił, że jego flagowa marka piwa bezalkoholowego, Heineken® 0,0%, przejmie sponsoring rozgrywek Ligi Europy UEFA po wznowieniu turnieju czyli od dnia 5 sierpnia 2020 r., Nowa umowa stanowi największej w historii jaką UEFA podpisała z marką produkującą piwa.„Cieszymy się, że możemy powitać Heinekena 0,0% jako nowego oficjalnego sponsora piwa w Lidze Europy UEFA. Ten ruch oznacza początek kolejnego wspaniałego rozdziału w wieloletniej współpracy między Heinekenem a UEFA” - powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu w UEFA Events SA.


Heineken 0,0% jest obecnie dostępny jest na 58 rynkach na całym świecie (34 w Europie). Liga Europy UEFA to dla tej marki znacząca szansa na dotarcie do nowych klientów. Szacuje się, że rozgrywki te ogląda około 550 milionów widzów na całym świecie.

4 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023