HealthLabs sponsorem Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki

Marka HealthLabs dołączyła do grona sponsorów letnich rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki – PreZero Grand Prix.

Przypomnijmy, że w letnim cyklu PreZero Grand Prix biorą udział drużyny PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi. Rozgrywki odbędą się na piaszczystych boiskach w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Letni cykl ma wynagrodzić kibicom siatkarskim przedwczesne zakończenie ostatniego sezonu spowodowane pandemią koronawirusa. Wszystkie mecze będą transmitowane w kanałach sportowych Polsatu, dzięki czemu kibice będą mogli emocjonować się występami swoich ulubieńców.
– Witamy kolejnego sponsora naszych letnich rozgrywek, które za chwilę się rozpoczną. Jest mi bardzo miło powitać firmę, która produkuje suplementy diety wspomagające zdrowy tryb życia. Wiadomo przecież, że zdrowa dieta i zdrowa suplementacja idealnie współgrają ze sportem – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.
Pierwszy turniej Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki odbędzie się w Krakowie (24-26 lipca, kompleks sportowy KS Wanda Kraków, ul. Bulwarowa 39). Tydzień później siatkarki i siatkarze rywalizować będą w Warszawie (31 lipca-2 sierpnia, Monta Beach Volley Club). Z kolei wielki finał odbędzie się w Gdańsku (7-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk).
– Z wielką radością będziemy wspierać letnie rozgrywki Polskiej Ligi Siatkówki. Przygotowaliśmy nie tylko finansowe wsparcie, ale również nagrody dla wszystkich MVP w turniejach męskim oraz kobiecym a także dla zwycięskiej drużyny w turnieju pań. Dodatkowo dla kibiców siatkówki przygotowaliśmy rabat w wysokości 10 procent na zakupy w naszym sklepie internetowym – mówi Jacek Szlendak, współwłaściciel HealthLabs.
Kibice mogą skorzystać ze specjalnej zniżki dla fanów siatkówki wpisując kod rabatowy PLS10 robiąc zakupy w sklepie internetowym healthlabs.pl.1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023