Grzegorz Krychowiak rozwija nowy biznes

Grzegorz Krychowiak zamierza rozwijać nowy biznes, którym jest zdrowa żywność. Na rynku pojawiły się produkty marki BioGol, która należy do piłkarza Lokomotiwu Moskwa. Krychowiak przy dystrybucji współpracuje obecnie z firmą BioPlanet.,,Inwestowanie w produkty ekologiczne to lokata na przyszłość dla siebie i swojej rodziny. Dbając o właściwe odżywianie mądrze inwestujemy w swoje zdrowie, od którego zależy nasze samopoczucie oraz witalność.”- powiedział Grzegorz Krychowiak


W ofercie produktów sygnowanych marką Grzegorza Krychowiaka znajdziemy między innymi: kasze, jagody, orzechy, płatki orkiszowe, jaglane, czy nawet daktyle. Produkty są dostępne obecnie w sprzedaży internetowej, ale piłkarz prowadzi już negocjacje szerszej dystrybucji w stacjonarnych sklepach spożywczych.


Źródło: BioPlanet

15 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023