Grupa POS-BET na dłużej ze Śląskiem

Grupa POS-BET i Śląsk Wrocław kontynuują współpracę w nowym sezonie. Firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych podpisała nową umowę sponsorską z wrocławskim klubem. Na jej podstawie logotyp Grupy POS-BET nadal eksponowany będzie na tylnej części spodenek pierwszego zespołu WKS-u. Ponadto sponsor pojawi się także na strojach drużyny piłki nożnej kobiet występującej w Ekstralidze oraz drugoligowych rezerw.


Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

- Na przestrzeni ostatnich miesięcy Grupa POS-BET wielokrotnie okazywała większe zaangażowanie niż przewidywały nasze początkowe ustalenia. Bardzo cieszy nas perspektywa kontynuowania współpracy ze sponsorem, na którego wsparcie, mimo trudności spowodowanych epidemią koronawirusa, zawsze mogliśmy liczyć. Fakt poszerzenia naszej umowy o świadczenia reklamowe związane z drużyną kobiet pokazuje ponadto, że kobiecy futbol dla kolejnej firmy z regionu stał się atrakcyjną formą komunikacji marketingowej - podkreśla prezes WKS-u Piotr Waśniewski.


Współpraca Śląska z Grupą POS-BET zapoczątkowana została w ubiegłym roku. Wówczas jej logotyp pojawił się na spodenkach meczowych zespołu prowadzonego przez trenera Vitezslava Lavičkę. Dolnośląska firma szczególne przywiązanie do WKS-u wyraziła w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Sponsor zakupił 100 voucherów, które następnie przekazał personelowi medycznemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.


- Cieszę się, że jako Grupa POS-BET wykonaliśmy razem ze Śląskiem kolejny krok i mam nadzieję, że nasze wspólne działania będą nadal przynosić wymierne korzyści obu stronom. Sponsorowanie największego klubu w regionie jest dla nas powodem do dumy i czujemy satysfakcję, że wspieramy drużynę, z którą łączą nas równie duże ambicje - zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.


Źródło: Śląsk Wrocław

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023