Grupa Kapitałowa Blachotrapez przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskimi

Grupa Kapitałowa Blachotrapez przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskimi zwiększyła też zakres współpracy w ramach sponsoringu Reprezentacji Polski w Skokach Narciarskich. Współpraca reklamowa została wydłużona aż o cztery lata.Blachotrapez swoje działania w dużym stopniu ukierunkowuje na wspieranie polskich sportowców i ich uczciwą rywalizację. Dlatego zaangażowanie w skoki narciarskie ma szczególne znaczenie dla firmy. Przez kolejne cztery lata Blachotrapez będzie wspierał polskich skoczków w drodze po najwyższe cele. Logotyp sponsora pojawi się na kombinezonach, koszulkach oraz odzieży sportowej wszystkich członków Kadry Narodowej Polskiego Związku Narciarskiego. Reklamę marki Blachotrapez będzie można zobaczyć podczas transmisji skoków narciarskich oraz dodatkowo w kolekcji Skarb Kibica. Długofalowa sportowa kampania marketingowa „Razem sięgamy nieba” to skok najwyższych lotów. Polscy skoczkowie to drużyna, która nie raz udowodniła swój profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy być częścią sukcesu i jako Partnerzy Skoczni Narciarskiej w Wiśle Malince dumnie reprezentować drużynę na medal. Jako Dumny Sponsor Reprezentacji swoje świadczenia reklamowe Grupa Blachotrapez będzie wykorzystywała nie tylko na skoczni w Wiśle, ale również branding naszego Sponsora znajdzie się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.


- Bardzo cieszę się z kontynuacji współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z firmą Blachotrapez. Miniony sezon obfitował w wiele naszych wspólnych sukcesów, dlatego teraz poszliśmy o krok dalej i od tego sezonu firma Blachotrapez jeszcze w większym stopniu będzie wspierała naszych skoczków w drodze po najwyższe cele. Jest to dla nas ważne, że w tych trudnych czasach będziemy mogli zapewnić naszym reprezentacjom w skokach narciarskich wszystko to, czego potrzebują. Blachotrapez jest Sponsorem nie tylko naszych czołowych skoczków narciarskich, ale wspiera także Kadrę Narodową Młodzieżową Mężczyzn oraz Kadrę Narodową Kobiet. Blachotrapez podchodzi do swojej roli sponsora w bardzo odpowiedzialny i profesjonalny sposób. Jako producent wie jak ważne w rozwoju dyscypliny i osiąganiu sukcesów są podstawowe elementy takie jak zaplecze treningowe. Nasza współpraca z firmą Blachotrapez została poszerzona również o wsparcie finansowe obiektów sportowych zarządzanych przez Polski Związek Narciarski. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że kontynuacja naszej współpracy przyniesie nam wiele wspólnych korzyści i kolejnych sukcesów – Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.


- Sport jest wyrazistym elementem długofalowej strategii marketingowej Grupy Blachotrapez. Od lat wspieramy polskich sportowców w ich uczciwej rywalizacji na arenach całego świata. Stawiamy na profesjonalistów i młode talenty. W ten sposób wspieramy ważne idee, nie tylko biznesowe, ale również społecznie odpowiedzialne - Rafał Michalski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Blachotrapez.


Źródło: Informacja prasowa PZN i Grupy Blachotrapez

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023