Grupa Interia.pl rozpoczyna współpracę medialną z Polską Ligą Siatkówki

Współpracą patronacką zostały objęte rozgrywki: PlusLigi (Liga Mistrzów Świata), TAURON Ligi (najwyższa klasa rozgrywkowa kobiet) i TAURON 1. Ligi (zaplecze PlusLigi). Patronatem Grupy Interia.pl objęte zostaną również wydarzenia organizowane przez Polską Ligę Siatkówki
w sezonie 2020/2021, czyli Superpuchar Polski Kobiet, Finał TAURON Pucharu Polski Mężczyzn oraz finał TAURON Pucharu Polski Kobiet.W ramach współpracy na łamach serwisu Sport Interia w trakcie trwania sezonu pojawiać się będą artykuły, materiały wideo i konkursy dla czytelników. Działania redakcyjne wesprze kampania promocyjna w portalu Interia. Umowa potrwa do końca aktualnego sezonu, czyli do 31 maja 2021 roku.


– Bardzo cieszymy się z tej współpracy. Polska Liga Siatkówki to rozgrywki śledzone przez tysiące fanów, a dzięki współpracy medialnej z PLS serwis Sport Interia otrzymuje możliwość, by być jeszcze bliżej tych wydarzeń i relacjonować je dla swoich użytkowników – komentuje Michał Białoński, szef serwisu Sport Interia.– Szukaliśmy dużego i stabilnego partnera, bardzo się cieszę że pozyskaliśmy właśnie serwis Sport Interia – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Nasza współpraca sprawi, że nasze ligi będą jeszcze bardziej popularne a kibice będą mieli zapewniony bliższy dostęp do ulubionych sportowców – dodaje.


Źródło: Polska Liga Siatkówki

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023