GKS Jastrzębie szuka sponsora walki z koronawirusem

GKS Jastrzębie rusza z akcją wsparcia dla okolicznych szpitali w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie. Do współpracy w tym działaniu zaprasza wszystkich przedsiębiorców.

Stan pandemii, z którym obecnie wszyscy jesteśmy zmuszeni się mierzyć, zagraża zdrowiu i życiu jednostek oraz kondycji i funkcjonowaniu służby zdrowia. Niestety uderza również w całą gospodarkę i poszczególne przedsiębiorstwa. Doceniamy tych przedsiębiorców, którzy mimo własnych problemów i trudności chcą wspierać służbę zdrowia - kluczowy front walki z wirusem.


Klub sportowy generuje spore zasięgi, duży ekwiwalent reklamowy i chce wykorzystać potencjał marketingowy, jakim dysponuje i w ten sposób pomóc firmom, które nie są obojętne na problemy sektora medycznego, a do walki z pandemią podchodzą holistycznie.


Dlatego w zamian za wsparcie okolicznych szpitali: w Jastrzębiu-Zdroju, Rybniku, Raciborzu i Cieszynie Klub oferuje pakiet działań marketingowych, które zwykle wykonuje dla swoich sponsorów. Obejmuje on między innymi umieszczenie logo na strojach sportowych i klubowej stronie internetowej oraz reklamę w mediach społecznościowych.

21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023