Gdańskie lotnisko sponsorem Ogniwa Sopot

Port Lotniczy Gdańsk przez kolejny sezon wspierać będzie drużynę Mistrzów Polski w rugby. Umowę sponsorską podpisali: Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy i Jan Kozłowski prezes Ogniwa Sopot.


„Ogniwo Sopot to dziesięciokrotny zdobywca Pucharu Polski Ekstraligi Rugby. Osiągająca sukcesy drużyna i popularne rozgrywki to dla naszej firmy świetna forma reklamy i budowania marki. Jesteśmy z Pomorza i bardzo nam zależy na wsparciu pomorskiego sportu” – powiedział Prezes Portu Lotniczego Gdańsk Tomasz Kloskowski.


W ramach umowy Logo Portu Lotniczego Gdańsk pojawi się na strojach sportowych, wzdłuż boiska i na terenie stadionu przy Jana z Kolna w Sopocie oraz na wszystkich materiałach promocyjnych klubu. 


Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023