Galaktyczny Futbol nie może zniknąć!

Portal Galaktyczny Futbol, na którym znajdziemy bieżące informacje na temat wydarzeń w niższych ligach i nie tylko potrzebuje wsparcia do dalszego funkcjonowania


Projekt prowadzony przez Grzegorza Sawickiego jest poświęcony głównie tematom, którym na naszym rynku mało kto poświęca tyle czasu i uwagi. Tym bardziej nie można pozwolić aby Galaktyczny Futbol przestał istnieć. Zachęcamy do pomocy!


Czym jest Galaktyczny Futbol? Słowo od redaktora.


Portal Galaktyczny Futbol powstał w celu promocji klubów piłkarskich z niższych lig, którymi zajmowałem się również w przeszłości na innym serwisie internetowym. Moim zamysłem było zebranie wiadomości z "małego futbolu" w jednym miejscu, bez podziału na regiony. Chcę, aby kibice mogli tutaj znaleźć aktualne relacje o swoich zespołach, o których lokalne media często zapominają. Nie wszyscy chcą jednak czytać o topowych klubach, jakimi są Real Madryt, Barcelona, Manchester City, czy Bayern Monachium. Kibice szukają bowiem w prasie również informacji o swoich klubach, występujących często w niższych ligach. Galaktyczny Futbol umożliwia im znalezienie takich informacji i co najważniejsze nie dyskryminuje żadnego z klubów. Każdy klub, niezależnie od ligi w której występuje może liczyć na publikację materiału na Galaktycznym Futbolu.


#RazemMożemyWięcej


Dziękuję bardzo


Grzegorz Sawicki

Wesprzyj Galaktyczny Futbol

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023