Główny Sponsor Reprezentacji Polski prezentuje nowy spot

W najnowszej kampanii Grupa LOTOS ponownie okazuje wsparcie piłkarzom jako Główny Sponsor Reprezentacji, jak i kierowcom jako dostawca produktów, którym mogą w pełni zaufać. Spot reklamowy opowiada o dążeniach i ambicjach każdego człowieka, niezależnie od tego, czy jest znanym sportowcem, małym piłkarzem pragnącym strzelać gole, czy matką, która pomaga dziecku spełnić marzenia.


Biało-Czerwonych od 5 lat wspiera Grupa LOTOS, która wystartowała właśnie ze swoją nową kampanią. Na antenach najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce oraz w internecie można już oglądać nowy spot reklamowy gdańskiego koncernu. Pojawiają się w nim piłkarze polskiej kadry. Reklama opowiada o ambicjach każdego człowieka, niezależnie od tego, czy jest znanym sportowcem, małym piłkarzem pragnącym strzelać gole, czy matką, która pomaga dziecku spełnić marzenia.


– Zależało nam na podkreśleniu perspektywy klienta. W spocie oddaliśmy głos naszym bohaterom, którzy mówią, co jest dla nich ważne. Jako dostawca produktów naftowych, możemy wesprzeć naszych klientów – kierowców – na drodze do spełnienia ich celów poprzez zapewnienie im paliw o ponadprzeciętnych parametrach – mówi Patryk Felmet, dyrektor marketingu Grupy LOTOS. – Dzięki paliwom Dynamic, kierowcy mogą nie tylko dotrzeć dalej poprzez efektywną pracę i trwałość silnika samochodu, ale poczują również moc i energię podczas jazdy – dodaje.


Koncepcję reklamy „Dynamic prowadzi nas dalej” opracowała agencja reklamowa FCB Bridge2Fun. Spot wyprodukował Tank Production. Za zakup mediów odpowiada Zenith Polska. Kampania potrwa do połowy listopada.


Źródło: Grupa Lotos

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023