Ford został sponsorem Copa Libertadores

Federacja Piłkarska Południowej Ameryki (CONMEBOL) podpisała nową umowę sponsorską z marką Ford. Dzięki kontraktowi producent samochodów zyska ekspozycję swojego Logo na stadionach, będzie miał także możliwość przeprowadzenia akcji marketingowych podczas spotkań rozgrywanych w ramach w ramach Copa Libertadores.

Ford w ostatnim czasie przeprowadził mocną ofensywę na rynku sponsoringu sportowego w obu amerykach. Umowa podpisana z CONMEBOL jest drugą jaką producent samochodów podpisał na przełomie tygodnia.


Los Angeles FC wsiada do Forda


"Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Wierzymy, że jej zaufanie i zaangażowanie w południowoamerykański futbol przyniesie korzyści dla rozwoju dyscypliny na naszym kontynencie". - powiedział Juan Emilio Roa, Dyrektor CONMEBOL.

28 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023