Firma Rolmarket zdecydowała się podpisać nową umowę sponsorską z Wisłą Płock

Firma Rolmarket zdecydowała się podpisać nową umowę sponsorską z Wisłą Płock. Zgodnie z jej zapisami trwająca od 2013 roku współpraca została przedłużona przynajmniej do 30 czerwca 2021 roku.- Wisłę Płock wspieramy konsekwentnie już od ponad 7 lat i w sezonie 2020/2021 nie może być inaczej. Podpisanie nowej umowy sponsorskiej po raz kolejny potwierdza, że wciąż chcemy być częścią niebiesko-biało-niebieskiej rodziny - powiedział Maciej Bojarski. specjalista ds. obsługi klientów hurtowych.


- Kontynuujemy proces przedłużania umów ze sponsorami i partnerami naszego klubu. Z firmą Rolmarket współpracujemy już od 2013 roku i jest to jeden z najdłużej związanych z nami członków Wisła Business Club. Serdecznie dziękujemy za wsparcie przekazywane nam w ostatnich latach i cieszymy się, że nadal będziemy grali razem - dodał Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.Rolmarket istnieje od 1996 roku. Na początku działalności była to niewielka firma rodzinna, jednak z czasem stała się uznaną marką w branży ogrodniczej, rolniczej i hodowlanej. Doświadczenie i kontakty handlowe pozwalają naszemu sponsorowi sprzedawać wysokiej jakości produkty po cenach najkorzystniejszych na rynku.


Źródło: Wisła Płock

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023