Firma Molten przedłuża umowę z UEFA

UEFA ogłosiła, że podpisała nową trzyletnią umowę z japońskim producentem sprzętu sportowego Molten Corporation. Na jej mocy firma będzie dostarczała oficjalną piłkę meczową rozgrywek Ligi Europy i nie tylko.

Kontrakt podpisany pomiędzy UEFA a firmą Molten obejmuje także dostarczenie piłek meczowych do nowych rozgrywek jakimi będą Europa Conference League.


"Cieszymy się, że możemy przedłużyć nasze doskonałe relacje z firmą Molten jako oficjalnym dostawcą piłki meczowej dla naszych rozgrywek". - powiedział Dyrektor marketingu UEFA Guy-Laurent Epstein.


"Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z UEFA. Radość jest podwójna ponieważ rozszerzamy nasze działania i dzięki nowej umowie będziemy także oficjalnym dostawcą piłek dla UEFA Europa Conference League". - powiedział Kiyo Tamiaki, Prezes i Dyrektor generalny Molten Corporation.


Kontrakt został podpisany na lata 2021-2021.


Źródło: UEFA

122 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023