Firma MAXFLIZ nowym partnerem biznesowym Klubu Cracovia Kraków

W ramach współpracy nowy Partner Klubu wykonał już przebudowę strefy VIP GOLD na stadionie Cracovii. Jej odmieniony wygląd zaobserwować będzie można już podczas najbliższego meczu z Lechem Poznań (niedziela, 16.02.2020 godzina 17:30). Po zakończeniu trwającego sezonu analogiczne działania zostaną podjęte w obrębie strefy VIP SILVER.MAXFLIZ to sieć salonów meblowych i wnętrzarskich, oferujących jedyne w swoim rodzaju połączenie najwyższej jakości, funkcjonalności oraz designu w wersji klasycznej, nowoczesnej lub awangardowej.


- Jesteśmy dumni, że MAXFLIZ został Partnerem najstarszego Klubu sportowego w Polsce. To dla nas ważne, bo Stadion Cracovii, który wpisał się już na stałe w panoramę miasta, wielokrotnie nagradzany był jako najlepszy obiekt architektoniczny w Krakowie. - komentuje wiceprezes zarządu MAXFLIZ, Kazimierz Kaźnica. - Jako firma wnętrzarska z ponad 25-letnim doświadczeniem w kompleksowym wyposażaniu wnętrz, urządzaliśmy już ponad 90 tysięcy apartamentów, hoteli i restauracji. Teraz nadszedł czas, by odnosić i wyposażyć strefę VIP GOLD na Stadionie Cracovii.


- Jesteśmy dumni i cieszymy się z tego, że Cracovia postanowiła powierzyć swój wnętrzarski los w ręce naszych fachowców, a my możemy zapewnić Kibicom komfortowe warunki. - pointuje.


- Cieszymy się z nawiązania współpracy z wiodącą marką w dziedzinie aranżacji wnętrz. Grono naszych Partnerów biznesowych powiększyło się o firmę, która dba o najwyższą jakość. Od teraz będą mogli z niej korzystać również nasi Kibice na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży. - mówi wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023