Firma forBET Sponsorem Głównym Arki Gdynia

Firma forBET została Sponsorem Głównym Arki Gdynia. Umowa obowiązywać będzie w sezonach 2020/21 oraz 2021/22. Arka jest kolejną drużyną zaplecza Ekstraklasy, która nawiązała współpracę z forBET.W sezonie 2020/2021 logotyp forBET-u pojawi się z przodu koszulek meczowych Żółto - Niebieskich oraz na Stadionie Miejskim w Gdyni, gdzie Arka rozgrywa mecze domowe.


Kibice Klubu będą mogli liczyć na specjalne atrakcje ze strony nowego sponsora. Bonus powitalny, dedykowane promocje na najważniejsze spotkania nadchodzącego sezonu czy wyjątkowe akcje kibicowskie to tylko niektóre z działań promocyjnych planowanych przez firmę forBET. Współpraca obydwu stron ma pomóc Klubowi w zrealizowaniu celu, jakim jest awans do Ekstraklasy. Ogłoszenie nowego sponsora Klubu zbiegło się także z prezentacją strojów w jakich piłkarze Arki Gdynia występować będą w Fortuna 1 lidze.- Kolejny z klubów zaplecza Ekstraklasy dołączył do naszej drużyny. Cieszymy się ogromnie, że w przyszłym sezonie oprócz ŁKS'u Łódź na zapleczu Ekstraklasy będziemy mogli pomagać również Arce Gdynia. Po zmianie właściciela drużyna dysponuje ogromnym potencjałem sportowym, który z pewnością będzie wspierany przez zawsze aktywnych fanów Żółto - Niebieskich. Ze swojej strony mogę zapewnić, że absolutnie każdy kibic Arki znajdzie u nas coś dla siebie. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel, jakim jest powrót Arki Gdynia do elity po jej rocznej absencji. Wierzymy, że w Gdyni czeka nas sezon pełen piłkarskich emocji zakończony świętowaniem ogromnego sukcesu sportowego. - powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.


- Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą forBET. Dla naszego Klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować. Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z usług naszego nowego sponsora i tym samym wspieranie Klubu. – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia.


Źródło: Arka Gdynia

12 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023