• Sport Creative

FEI udostępni za darmo swoją platformę OTT

Międzynarodowa Federacja Jeździecka FEI udostępni dla wszystkich kibiców jeździectwa swoją platformę OTT- FEI.tv całkowicie za darmo. Wszystkie osoby, który opłaciły subskrypcje od kwietnia do czerwca otrzymają zwrot środków.Wszystkie archiwalne wydarzenia jakie znajdują się na stronie FEI.tv będą dostępne za darmo w związku z wstrzymaniem organizacji imprez, związanym z pandemią COVID-19. Platforma OTT zarządzana przez federację wygenerowała w ostatnim czasie 1,94 miliona dolarów przychodu. Technologię streamingową dla FEI.tv dostarcza Endeavour Streaming.


Dyrektor Handlowy FEI, Ralph Straus, powiedział: „Treści premium dostępne są na co dzień odpłatnie i tylko dla subskrybentów, ale w momencie kiedy w wyniku pandemii sport nie może toczyć się na żywo chcemy dać kibicom jeździectwa szansę na obejrzenie archiwalnych zasobów całkowicie za darmo"

0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023