FEI udostępni za darmo swoją platformę OTT

Międzynarodowa Federacja Jeździecka FEI udostępni dla wszystkich kibiców jeździectwa swoją platformę OTT- FEI.tv całkowicie za darmo. Wszystkie osoby, który opłaciły subskrypcje od kwietnia do czerwca otrzymają zwrot środków.Wszystkie archiwalne wydarzenia jakie znajdują się na stronie FEI.tv będą dostępne za darmo w związku z wstrzymaniem organizacji imprez, związanym z pandemią COVID-19. Platforma OTT zarządzana przez federację wygenerowała w ostatnim czasie 1,94 miliona dolarów przychodu. Technologię streamingową dla FEI.tv dostarcza Endeavour Streaming.


Dyrektor Handlowy FEI, Ralph Straus, powiedział: „Treści premium dostępne są na co dzień odpłatnie i tylko dla subskrybentów, ale w momencie kiedy w wyniku pandemii sport nie może toczyć się na żywo chcemy dać kibicom jeździectwa szansę na obejrzenie archiwalnych zasobów całkowicie za darmo"

12 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023