FC Bayern zagra mecz w koszulkach zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa

FC Bayern Monachium w ramach zakończenia kampanii "HumanRace" zagra mecz Pucharu Niemiec z Holstein Kiel w koszulkach symbolizujących różnorodność społeczną. Koszulka została zaprojektowana przez Pharrella WIlliamsa i markę Adidas.


Od listopada 2020 roku FC Bayern prowadzi kampanię HumanRace na rzecz zwiększenia tolerancji wśród społeczności na całym świecie. W jej ramach do sprzedaży trafiła pula unikatowych koszulek firmy Adidas zaprojektowanych przez Pharrella WIlliamsa. Klub przekazał z tego tytułu kwotę 100 tysięcy euro na rzecz SOS Wioski Dziecięce.


CEO FC Bayern Monachium Karl-Heinz Rummenigge powiedział - "FC Bayern po raz kolejny dał przykład swojego zaangażowania w promocję różnorodności i tolerancji społecznej. Jesteśmy zadowoleni, że w ramach akcji HumanRace zebraliśmy kwotę 100 tysięcy euro, którą możemy przekazać dla organizacji SOS Wioski Dziecięce. Chciałbym podziękować także wszystkim fanom naszego Klubu, którzy kupując tą unikatową koszulkę pokazali że podzielają wartości, którymi kieruje się FC Bayern Monachium".

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023