FA rozpoczyna kampanię Football's Staying Home

The Football Association (FA) rusza z kampanią "Football's Staying Home". Federacja w swoich kanałach cyfrowych będzie pokazywała materiały, które pozwolą utrzymać zdrowie psychiczne i fizyczne podczas trudnego okresu związanego z pandemią COVID-19.

W akcję będą zaangażowani zawodnicy a także sztab szkoleniowy reprezentacji Anglii. Materiały publikowane przez FA będą zawierały miedzy innymi treningi jakie można wykonywać w domu, specjalnie przygotowane diety i wiele innych. Federacja w swoich mediach pokaże także historyczne mecze Emirates FA Cup i Barclays FA Women's Super League. Wszyscy kibice będą mogli włączyć się do akcji i tworzyć własne treści używając hasztagu: #FootballsStayingHome.

32 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023