Ewa Swoboda ambasadorką firmy Inea

Operator usług telekomunikacyjnych Inea ruszył z kampanią promującą usługi dla sektora B2C. Jej twarzą jest sprinterka Ewa Swoboda.INEA wystartowała właśnie z nową kampanią usług skierowanych dla klientów indywidualnych – Internetu, telewizji oraz telefonii mobilnej. W jej ramach powstały dwa spoty telewizyjne: jeden promujący najszybszy Internet światłowodowy INEA, drugi Internet światłowodowy oraz platformę telewizyjną HIWAY 4K. Dodatkowo powstały 2 spoty radiowe oraz materiał do kampanii internetowej. To właśnie na tym ostatnim kanale INEA zamierza skupić swoje działania promocyjne.

"Jesteśmy dostawcą najszybszego Internetu w Polsce. Stąd też pomysł na naszą współpracę z p. Ewą Swobodą, która jest najszybszą polską sprinterką. Choć wybieramy zwykle zdecydowanie dłuższe dystanse, już nie raz pokazywaliśmy i udowadnialiśmy, że też bardzo lubimy pokonywać kolejne granice i bić rekordy". - komentuje nową kampanię Michał Bartkowiak, Prezes INEA S.A.

Spoty nagrywane były na Stadionie Śląskim oraz w hali lekkoatletycznej w Ostrawie. Pomysł na kampanię oraz zdjęcia zrealizowane zostały we współpracy z Visual Heads.
31 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023