Everton Women z nową umową sponsoringową

Everton Women podpisał nową wieloletnią umowę partnerską z rosyjskim operatorem telefonii komórkowej MegaFon. Firma jest częścią grupy USM, której właścicielem jest powiązany z Klubem miliarder Alisher Usmanov.

źródło: Everton FC

Nowy kontrakt to rozszerzone współpracy firmy z Evertonem. Obecnie Logo MegaFon jest już obecne na strojach treningowych pierwszej drużyny mężczyzn i na rękawach koszulek damskiej drużyny. Podpisany kontrakt stanowi największą transakcję handlowa w historii kobiecej drużyny Evertonu. W ramach nowej umowy Logo MegaFon znajdzie się na przedzie koszulek a Logo operatora wirtualnej sieci komórkowej Yota, która jest częścią Grupy MegaFon, zostanie dodane do lewego rękawa koszulki.


„To rozszerzenie partnerstwa z MegaFon odzwierciedla rosnące znaczenie naszej kobiecej drużyny. Pozwala nam optymistycznie patrzeć na rozwój i przyszłość drużyny Everton Women" - powiedział Sarvar Ismailov, dyrektor sportowy i handlowy Everton Women.


Wartości nowego kontraktu nie ujawniono.


Źródło: Everton FC

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023