Europa Ubezpieczenia partnerem #VolleyWrocław

Aktualizacja: 10 wrz 2020

#VolleyWrocław rozpoczyna współpracę z kolejnym partnerem. Tym razem jest to wrocławska firma, która na co dzień zajmuje się ubezpieczeniami. Europa Ubezpieczenia – bo o niej mowa – w sezonie 2020/2021 ubezpieczy siatkarki z Dolnego Śląska.Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm działających na rynku ubezpieczeń w Polsce. O sile nowego partnera #VolleyWrocław może świadczyć to, że od ponad 25 lat oferując klientom zróżnicowane produkty ubezpieczeniowe, wśród których znajdują się ubezpieczenia życiowe oraz majątkowe, takie jak ubezpieczenia nieruchomości, sportowe, turystyczne, a także ubezpieczenie wyświetlacza telefonu. Dotychczas z ochrony ubezpieczeniowej towarzystwa Europa skorzystało już kilka milionów osób w Polsce.


#VolleyWrocław jest na ostatniej prostej przygotowań. Gra w TAURON Lidze – ekstraklasie jeśli chodzi o kobiecą siatkówkę oraz profesjonalne uprawianie sportu wymagają pewnych zabezpieczeń. Jednym z nich będzie ubezpieczenie od Europa Ubezpieczenia, które zostało przygotowane specjalnie pod wymagania wrocławskiego klubu.Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do grona partnerów #VolleyWrocław i będziemy mieli okazję wspierać siatkarki w walce o tytuł Mistrza Polski. Współpraca z klubem łączy dwie istotne dla nas rzeczy: zamiłowanie do aktywności fizycznej, które znajduje odzwierciedlenie w naszej linii ubezpieczeń sportowych oraz wrocławskie DNA Europy – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.


Dzisiaj mamy przyjemność podpisania umowy z nowym partnerem. Nasza radość jest tym większa, że TU Europa to firma z Wrocławia. Chciałam podziękować za zaufanie i mamy nadzieję na dobrą współpracę. Dziękujemy za indywidualne podejście do tematu ubezpieczenia naszego zespołu i przygotowanie bardzo dobrej oferty – powiedziała Ewa Naryniecka, członek zarządu Volleyball Wrocław S.A.


Współpraca z Europa Ubezpieczenia nie ograniczy się do drużyny seniorskiej – ochroną objęte zostaną także młode siatkarki #VolleyWrocław oraz uczestnicy projektów Volleymania Wrocław i Volleymania Dolny Śląsk.


W ramach umowy logo Europa Ubezpieczenia pojawi się m.in. na meczowych koszulkach czy materiałach przygotowanych przez klub. Po każdym meczu we Wrocławiu wręczona zostanie także nagroda dla najlepiej broniącej siatkarki meczu.


Źródło: #VolleyWrocław

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023