Etos Fit nowym sponsorem MKS Perła Lublin

Nowoczesna siłownia Etos Fitness Club to nowy sponsor mistrzyń Polski w piłce ręcznej, MKS Perła Lublin. - Lubimy pracować z najlepszymi, a MKS to sportowa historia i najwyższa jakość piłki ręcznej w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać mistrzynie kraju – przyznaje Dagmara Kowal, Development Manager Vr Fitness Systems. Etos Fitness Club to nowoczesna siłownia, w której znajduje się nie tylko tradycyjny sprzęt do poprawy kondycji fizycznej, ale także nowoczesne urządzenia do ćwiczeń, wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości, usługi wellness i Klub Malucha. Etos oferuje także urozmaicone zajęcia grupowe i dysponuje wykwalifikowaną kadrą trenerów personalnych. Siłownia znajduje się przy ul. Tadeusza Szeligowskiego 6 w Lublinie. - To nasz pierwszy klub fitness w Lublinie, ale planujemy otwierać kolejne. Wsparcie marketingowe ze strony MKS Perła Lublin będzie dla nas ogromną wartością – zaznacza Dagmara Kowal.Dzięki nawiązaniu współpracy, na spodenkach meczowych biało-zielonych, znalazło się logo „Etos". - Prezentuje się doskonale i wzbudza zainteresowanie. Dodatkowo mistrzynie Polski są naszymi klubowiczkami, więc będą nie tylko odbywały treningi pod okiem trenera Roberta Lisa, ale również w wolnym czasie będą korzystały z usług klubu. Bardzo nas cieszy zainteresowanie Pań strefą dedykowaną usługom wellness i VR. Mam nadzieję, że charakter klubu będzie sprzyjał regularnym wizytom Pań i spędzaniu czasu między meczami właśnie u nas – dodaje Kowal.


- Cieszy nas, że firmy same zgłaszają się do nas i widzą potrzebę marketingu sportowego, który coraz dynamicznej się rozwija. Nasza wartość medialna, wahająca się w granicach 24 mln złotych, budzi zainteresowanie firm, które wybierają formę reklamowania się poprzez wizerunek wielokrotnych mistrzyń Polski i widzą w tym potencjał – komentuje natomiast dyrektor marketingu MKS Lublin S.A., Marta Daniewska.

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023