eToro dodaje kolejny Klub do swojego portfolio

Aktualizacja: sty 19

Klub Bundesligi- Werder Brema podpisał nową umowę sponsorską z platformą handlową eToro. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu 2020/2021. W imieniu Klubu negocjacje prowadziła agencja Infront.W ramach umowy Logo firmy eToro będzie między innymi wyświetlane na bandach LED Weser Stadium. Nowy sponsor Klubu dzięki tej umowie chce wzmocnić świadomość swojej marki w Niemczech. Sponsoring piłki nożnej jest kluczowym elementem działań promocyjnych prowadzonych przez eToro. Świadczy o tym szereg umów jakie do tej pory podpisała firma. W swoim portfolio ma już inne niemiecki Kluby: FC Augsburg, FC Köln, Hamburger SV (2. Bundesliga), Union Berlin, Eintracht Frankfurt i Vfl Wolfsburg.


eToro w Anglii ma podpisane kontrakty z siedmioma Klubami: Tottenham Hotspur, Southampton, Leicester City, Evertonu, Burnley, Crystal Palace i West Bromwich Albion. Listę Klubów w których zaangażowana jest firma uzupełnia francuski AS Monaco i duński FC Midtjylland.


Firma eToro i jej aktywacje sponsoringowe w różnych Klubach:


54 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023