England Rugby podpisuje kontrakt z Red Bull

Angielska Federacja Rugby (RFU) podpisała wieloletni kontrakt z producentem napojów energetycznych firmą Red Bull. Porozumienie dotyczy siódemek, które będą wspierane przez koncern głównie podczas zawodów World Rugby Sevens Series.

Red Bull poprowadzi dodatkowo aktywacje marketingowe podczas londyńskiej odsłony World Rugby Sevens Series, wesprze regionalne wydarzenia organizowane przez England Rugby Sevens i będzie współtworzyć nowy projekt pod nazwą "Red Bull Rugby Combine", który skupi się na poszukiwaniu nowych talentów.


„Produkty Red Bull są stałym elementem w świecie rugby, dlatego cieszymy się, że firma zdecydowała się na partnerstwo właśnie z nami"- powiedział Simon Massie-Taylor, RFU’s chief commercial officer.

17 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023