Ekstraklasa Games w ofensywie. Crunchips kolejnym partnerem

Marka Crunchips została oficjalnym partnerem turnieju Ekstraklasa Games 2020/21. Trzecia edycja największego polskiego turnieju esportowego w grze FIFA 21 startuje już w grudniu.- Jesteśmy niezwykle dumni z podpisania umowy z marką Crunchips. To dowód na to, jak rozwija się projekt Ekstraklasa Games i jak szybko rozgrywki te stały się ważnym wydarzeniem w esportowym środowisku jako atrakcyjny punkt zainteresowania dla firm będących liderami w swoich branżach. Siła marketingowa jaką prezentuje firma Crunchips stanowi potwierdzenie prestiżu Ekstraklasa Games i jednocześnie wykonanej pracy przez cały zespól, by stać się integralną częścią piłkarskich rozgrywek Ekstraklasy – powiedział Marcin Mikucki, Dyrektor Komunikacji, Sprzedaży i Marketingu w Ekstraklasie S.A.


Dzięki dołączeniu do grona oficjalnych partnerów marka Crunchips zyska szeroką obecność w komunikacji Ekstraklasa Games, tak na etapie turniejów online dla graczów-amatorów jak i podczas transmisji z decydujących etapów rywalizacji. W ramach nadchodzącego sezonu Ekstraklasa Games sponsorzy będą aktywowani podczas aż 36 turniejów online i rekordowych aż 39 transmisji z meczów FIFA, z czego aż 20 będzie transmisjami pokazywanymi w TV na TVP Sport, na kanale nowego strategicznego partnera medialnego Ekstraklasa Games.


- Gaming to dla nas naturalny kierunek komunikacji z konsumentem i istotny element strategii marki Crunchips. W różnego rodzaju wydarzenia i turniej gamingowe angażujemy się od dłuższego czasu. Dlatego z tak dużym entuzjazmem i satysfakcją przystąpiliśmy do projektu Ekstraklasa Games. Cieszymy się, że w ramach współpracy, mamy możliwość budowania społeczności fanów gry FIFA21 oraz docierania do szerokiego grona fanów esportu. Jesteśmy pewni, że kolejna edycja turnieju będzie sukcesem i dostarczy zarówno uczestnikom jak i kibicom niezapomnianych wrażeń i esportowych emocji – powiedział Filip Fliegner, Brand Manager Crunchips.


Źródło: Ekstraklasa

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023