EA Sport będzie kontynuował współpracę z NHL

Producent gier wideo Electronic Arts ogłosił przedłużenie wieloletniej umowy licencyjnej z National Hockey League i NHL Players ' Association.

Współpraca pomiędzy trzema podmiotami trwa już od 30 lat a jej podstawowym elementem jest tworzenie serii gier EA Sports NHL .


„Cieszymy się, że możemy od wielu lat dostarczać nasz produkt wszystkim fanom NHL na całym świecie. Seria EA Sports NHL stała się synonimem hokeja a obecne przedłużenie naszej współpracy z NHL i NHLPA zapewni nam możliwość tworzenie kolejnych niesamowitych produktów. Dzięki nim każdy fan hokeja na lodzie może łączyć świat sportu z interaktywną rozrywką". - powiedział Cam Weber, wiceprezes EA Sports i dyrektor generalny grupy.


EA Sports w ostatnich dniach zaprezentowało kolejną edycję gry NHL 21 na na PlayStation i Xbox One. Na okładce gry znalazła się supergwiazda Washington Capitals, Alex Ovechkin.3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023