Drony pomogą w dezynfekcji stadionu

Stadion Mercedes-Benz, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna Atlanta Falcons ma stać się pierwszym profesjonalnym obiektem sportowym, w którym do czyszczenia i dezynfekcji siedzisk będą używane drony.


Mercedes- Benz Stadium

Stadion, którego pojemność wynosi 71 000 miejsc siedzący nawiązał współpracę z firmą Lucid Drone Technologies, która operatorowi obiektu dostarczy dezynfekujące i czyszczące drony. Latające maszyny będą używane do odkażania kluczowych obszarów stadionu Mercedes-Benz. Zgodnie z oficjalnymi informacjami drony skrócą czas poświęcany na czyszczenie miejsc siedzących stadionu o 95 procent i działają 14 razy wydajniej niż używany do tego dotychczasowy sprzęt.


Źródło: Mercedes-Benz Stadium

11 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023