DPD Polska nowym sponsorem Stal Rzeszów

Stal Rzeszów i DPD Polska, należąca do drugiej co do wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie, podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy!

Logo marki DPD Polska pojawi się na materiałach promocyjnych Stali Rzeszów, a kultowe i świetnie sprzedające się gadżety i koszulki klubowe będą dostarczane do naszych kibiców właśnie za pośrednictwem kurierów DPD Polska. Partnerstwo obejmuje również wspólne inicjatywy około meczowe czy regionalne projekty w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.

Z przyjemnością witamy DPD Polska w rodzinie Stali Rzeszów, jako partnera technicznego. Nasz klub to znacznie więcej niż to, co kreujemy na boisku. To kultura organizacyjna i działanie, które uosabia pasję naszych fanów i ich lojalność wobec klubu. Cieszymy się na tę współpracę. Wierzymy, że partnerstwo zawiązane w trudnych czasach kryzysu spowodowanego światową pandemią COVID-19, wzmocni obie strony i razem będziemy poszerzać bazę naszych odbiorców w całej Polsce – powiedział Rafał Kalisz, prezes Stali Rzeszów. DPD Polska znane jest z prawdziwego zaangażowania w zarządzanie i zrównoważony rozwój swojej firmy i otoczenia. To ekscytujący transfer do naszej rodziny partnerów handlowych – dodał. Zasadniczym składnikiem tego partnerstwa jest nasze wsparcie dla pierwszego zespołu. Cieszymy się z dobrego debiutu biało-niebieskich na szczeblu centralnym oraz kibicujemy w dalszych sukcesach w tej sferze. Stal Rzeszów uosabia stałe dążenie do doskonałości we wszystkim co robi, zatem nasze wspólne wartości są idealnie dopasowane – powiedział Łukasz Zembowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.


Źródło: Stal Rzeszów

19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023