Domino's Pizza podpisała umowę sponsorską z Euroleague Basketball

Zgodnie z umową Logo marki Domino's Pizza będzie pojawiało się podczas meczów EuroLeague i EuroCup, a także na platformach medialnych obu rozgrywkach.


„To co łączy Domino's i Euroleague Basketball to misja uszczęśliwiania ludzi. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z jedną z najlepszych sieci pizzerii na świecie". - Powiedział Jordi Bertomeu, prezes i dyrektor generalny Euroleague Basketball.


„Domino's zawsze stara się pomnażać piękne chwile i dzielić się szczęściem. W ostatnim czasie staramy się to realizować także poprzez nasze inwestycje marketingowe i wspieranie sportu. Robimy to według naszej wizji Domino Empowers Sport. Jesteśmy dumni, że możemy oficjalnie potwierdzić nasze partnerstwo z Euroleague Basketball i dwoma prestiżowymi rozgrywkami koszykarskimi w Europie". - powiedział Dyrektor generalny Grupy Eurasia, Aslan Saranga.


Dla Domino's podpisanie nowej umowy z Euroleague Basketball jest trzecią współpracą nawiązaną przez markę na rynku sponsoringu sportowego w Europie w ostatnich latach. W kwietniu 2016 roku Domino's podpisało czteroletnią umowę z Francuską Ligą Piłkarską (LFP). W 2019 roku marka została oficjalnym partnerem hiszpańskiej ligi e-sportowej LVP.


Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023