DJI partnerem Mercedes-Benz EQ Formula E Team

Aktualizacja: 16 lis 2020

Producent dronów i szeregu rodzaju innych produktów wideo firma DJI została oficjalnym partnerem Mercedes-Benz EQ Formula E Team. Współpraca, w której Team Formuły E będzie wykorzystywał szeroką gamę produktów dostarczanych przez DJI ma na celu jeszcze bardziej przybliżyć fanów do tego sportu i pokazać nowe ciekawe materiały zarówno z wydarzeń na torze jak i poza nim.„W rozmowach jakie prowadziliśmy z DJI szybko odkryliśmy, że podzielamy te same wartości. DJI nieustannie stara się opracować nowe pomysły dotyczące swoich technologii. My w zespole Formuły E robimy to samo i dzięki temu stajemy się pionierami we wprowadzaniu innowacji i rozwijaniu mobilności elektrycznej. Czekamy z niecierpliwością na możliwość współpracy z DJI i wdrażanie ich rozwiązań technologicznych w Formule E". - powiedział szef zespołu, Ian James.


„Wszyscy w DJI jesteśmy podekscytowani współpracą z Mercedes-Benz EQ Formula E Team. Bycie częścią jednej z wiodących na świecie serii sportów motorowych to coś niesamowitego. Wspólne wartości obu marek, którymi jest: napędzanie zmian technologiczny i ciągły postęp poprzez wprowadzenia innowacji pozwolą nam wynieść pokazywanie treści na jeszcze wyższy poziom". - powiedział Basile David, Head of Partnerships w DJI.

14 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023