DFL zaleca dalsze zawieszenie rozgrywek

Komitet Wykonawczy DFL- Deutsche Fußball Liga po dzisiejszym spotkaniu zaleca zawieszenie rozgrywek 1 i 2 Bundesligi do 30 kwietnia.

Ścisłe władze niemiecki ligi piłkarskiej na specjalnie zwołanej telekonferencji oceniły bieżącą sytuacją związaną z rozwojem pandemii COVID-19 i omówiły możliwe scenariusze postępowania. Wypracowane wnioski zostaną uregulowane w ciągu najbliższego tygodnia a następnie przedstawione wszystkim członkom DFL. Komitet Wykonawczy jest w pełni świadomy, że wszystkie możliwe scenariusze i opcje zależą w dużej mierze od czynników zewnętrznych, na które DFL i kluby nie mają wpływu.


W świetle obecnej sytuacji Komitet Wykonawczy DFL postanowił również odłożyć przetarg na prawa medialne. Pierwotnie jego rozpisanie planowane było na maj jednak zostało przełożone na czerwiec. DFL jasno poinformowało, że obecnie skupia się na bieżących wyzwaniach.

15 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023