Deutsche Telekom zostaje partnerem technologicznym 1. FC Köln

Drużyna 1. FC Köln podpisała nową umowę z Deutsche Telekom. Kontrakt zacznie obowiązywać od sezonu 2021/2022 i na jego mocy firma stanie się oficjalnym partner telekomunikacyjnym i technologicznym Klubu.

Dzięki podpisanej umowie Logo firmy Deutsche Telekom pojawi się na klubowym stadionie RheinEnergieSTADION. To jednak nie wszystko, jak podkreśla dyrektor zarządzający FC Köln Alexander Wehrle firma w znaczący sposób ma przyczynić się do rozwoju technologicznego. Całość działań administracyjnych i szkoleniowych ma zostać przeniesione do Chmury . Kolejnym etapem ma być objęciu hostingu nad platformą internetową i aplikacją.


Klaus Werner, Dyrektor Zarządzający ds. Finansów Deutsche Telekom dodaje:

- Przyszłość futbolu w wielu aspektach będzie opierać się na coraz większej cyfryzacji. Razem z FC Köln chcemy opracować innowacyjne rozwiązania, które w znaczący sposób będą poprawiać funkcjonowanie Klubu. W planach jest także wprowadzenie rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistość zapewniając dzięki temu kibicom nowe wrażenia w trakcie widowiska piłkarskiego.

W wyniku podpisania nowej umowy dotychczasowa współpraca z inną firmą telekomunikacyjną NetCologne zostanie zakończona się w czerwcu 2021 roku.


2 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023