Decathlon podpisuje międzynarodową umowę z NBA

Sieć sklepów sportowych Decathlon ogłosiła podpisanie nowej wieloletniej umowy z National Basketball Association (NBA). Kontrakt sprawia, że Decathlon staje się oficjalnym licencjobiorcą NBA w Afryce, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej.W ramach współpracy w sklepach Decathlon pojawi się dedykowana gama sprzętu, akcesoriów sportowych oraz odzieży pod marką własną NBA. Obuwie sygnowane znakiem NBA będzie zaprojektowane i sprzedawane pod marką sieci "Tarmak". Nowa kolekcja będzie dostępna w ponad 1200 sklepach Decathlon i online. Produkty będą dostępne dla klientów od marca 2021 roku.


Steve Griffiths, dyrektor NBA na Europę i Bliski Wschód powiedział - "Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z siecią sklepów Decathlon. Firma ta jest liderem w handlu artykułami sportowymi o globalnym zasięgu. Dzięki temu partnerstwu fani NBA i koszykówki na całym świecie będą mieli dostęp do szerokiej gamy towarów sygnowanych naszym Logo".


Decathlon Polska poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że przedsprzedaż produktów sygnowanych Logo NBA będzie dostępna na stronie decathlon.pl już od 12 lutego.

139 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023