Dakar - Toyota Rzeszów wspiera całą Stalową Familię!

Zgodnie z zapowiedziami Klubu z Rzeszowa ruszyła nowa inicjatywa. Szkoła Mistrzostwa Sportowego uruchamia system klas patronackich. Pierwszym patronem został sponsor Stali Rzeszów: Dakar - Toyota Rzeszów!"W tym projekcie chodzi głównie o to, aby dzieci uczące się u nas poznały różne gałęzie przemysłu - w tym wypadku chodzi właśnie o motoryzację. Dzięki takim kontaktom dzieci oprócz tego, że przez cały czas przebywają w środowisku sportu, będą poznawały również to, co dzieje się poza boiskiem, czyli jak wygląda praca, która wiąże się z innymi dziedzinami niż sport. (...) W naszym założeniu każda klasa naszej szkoły będzie miała swojego patrona. Oznacza to, że w szkole lub w siedzibie danej firmy będą odbywały się zajęcia teoretyczne lub praktyczne" - mówi Ewelina Greszczuk-Sokół, dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego "Stal" w Rzeszowie.


"Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy podpisać porozumienie z SMS-em, ponieważ teraz poza samym klubem będziemy mogli wspierać również szkołę. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ angażujemy się w sport na Podkarpaciu i rozwój tego miejsca. Bardzo zależy nam, by te dzieci mogły nauczyć się od nas jak najwięcej, bo być może w przyszłości będą pracowały własnie w naszej firmie" - mówi Justyna Galik, specjalista ds marketingu w Dakar - Toyota Rzeszów.


Jakie korzyści dla obu stron porozumienia płyną z takiej współpracy dowiecie się z materiału wideo:14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023