City Football Group rozszerza się o kolejny Klub

City Football Group poszerzyła swoje portfolio o kolejny Klub. Do spółki dołączył boliwijski zespół Bolivar. CFG pomoże Klubowi zwiększyć przychody, wspomoże budowę nowych obiektów a także zaangażuje się w szkolenie nowych trenerów.

Współpraca wzmacnia jednocześnie obecność CFG w południowoamerykańskiej piłce nożnej, po wcześniejszym nabyciu urugwajskiej drużyny Club Atlético Torque. W 2017 roku Klub ten został przemianowany na Montevideo City Torque. Oprócz Afryki i Antarktydy, CFG posiada obecnie kluby na każdym kontynencie.


"Marzenie staje się rzeczywistością. Club Bolivar dołącza do rodziny City Football Group jako klub partnerski. Konsolidując długoterminowy projekt rozwoju światowej klasy standardów piłkarskich, korporacyjnych i infrastrukturalnych. Wszystko to pozwoli Club Bolivar stać się jeszcze większym". - powiedział Marcelo Claure, prezes Klubu Bolivar.

Media społecznościowe Klubu Bolivar w liczbach

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023