Chemik Police ma nowego partnera

Firma „Stalpro" podpisała umowę z Grupa Azoty Chemikiem Police, dzięki czemu została partnerem klubu na sezon 2020/21.To kolejna firma na pokładzie mistrzyń Polski na co dzień funkcjonująca w regionie Polic. Siedziba Stalpro znajduje się w Szczecinie.


- Świadomość lokalnych firm rośnie. Dziękujemy Stalpro za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony postaramy się o jak najlepszą promocję na arenie krajowej i europejskiej – mówi Paweł Frankowski, prezes.


- Z siatkówką jestem związany od najmłodszych lat, kiedyś trochę odbijałem. Do dziś została pasja i chęć rozwoju lokalnych zespołów. Cieszę się, że dołożymy cegiełkę w drodze do – mam nadzieję – kolejnych trofeów – mówi Jacek Biegasiewicz, prezes zarządu Stalpro.

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023