Celtic podpisał umowę z firmą Adidas

Klub ligi szkockiej Celtic Glasgow ogłosił podpisanie pięcioletniego kontraktu z firmą Adidas. Firma począwszy od 1 lipca 2020 zostanie oficjalnym partnerem technicznym Klubu.

Firma ubierze zarówno wszystkie męskie jak i żeńskie drużyny. Choć oficjalne dane dotyczące umowy nie zostały ujawnione to mówi się, że jest to najwyższy kontrakt sponsorski jaki został podpisany w historii szkockiej piłki nożnej. Ogłoszenie tego porozumienia oznacza także zakończenie trwającej pięć lat współpracy z New Balance.


"Podpisanie nowego kontraktu sponsorskiego jest dla nas bardzo istotne i pozwala nam spokojnie patrzeć w przyszłość. Możliwość współpracy z tak uznaną marką jaką jest Adidas pokazuje że nasz Klub jest silny i stabilny". powiedział Peter Lawwell, Dyrektor Generalny Celtic Glasgow

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023