Captain Morgan podpisał nową umowę z MLS

Aktualizacja: 5 mar 2020

Kanadyjski producent alkoholu Captain Morgan podpis nową umowę sponsorską z Major League Soccer. Oba podmioty będą wspólnie tworzyły kampania reklamowe głównie na terytorium Kanady a w szczególności tam gdzie działają trzy Kluby MLS: Toronto FC, Montreal Impact i Vancouver Whitecaps.

Reklamy marki Captain Morgan będą emitowane na antenach telewizyjnych u partnerów ligi, którymi są stacje TSN i TVA Sports oraz w platformach cyfrowych należących do MLS. Producent wysoko procentowego alkoholu dzięki nowej umowie zwiększa swoje zaangażowanie w amerykańskie rozgrywki piłkarskie , które do tej pory opierało się na sponsoringu MLS All-Star, Campeones Cup i finału MLS Cup oraz na odrębnej współpracy z Klubem Toronto FC.Major League Soccer zyskuje najwyższy co do wielkości kontrakt sponsorski z kanadyjską firmą. Do tej pory była do umowa z firmą Kellogg Canada, produkującą artykuły spożywcze.44 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023